Sezon 2012/13

Sezon 2015/2016

3 MIEJSCE W SUPERLIDZE - BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI ORAZ ZDOBYWCA PUCHARU POLSKI
bRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH
MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH

Sezon 2014/2015

2 MIEJSCE W SUPERLIDZIE ORAZ ZDOBYWCA PUCHARU POLSKI
BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH
BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH

Sezon 2013/2014

3 MIEJSCE W SUPERLIDZE - BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI
ZDOBYWCA PUCHARU POLSKI

Sezon 2012/2013

IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI
BRĄZOWY MEDAL W PUCHARZE POLSKI
EHF AWANS DO 1/8 FINAŁU CUP WINNERS' CUP
SREBRNY MEDAL W MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK STARSZYCH

Sezon 2011/2012

SEZON 2011/2012 BYŁ PRZEŁOMOWYM DLA KLUBU Z GDYNI. CELEM BYŁA GRA W FINALE, KTÓRA ZAKOŃCZYŁA SIĘ WIELKIM SUKCESEM - PIERWSZYM MISTRZOSTWEM POLSKI DLA VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA. PIŁKARKI RĘCZNE VISTALU ŁĄCZPOLU ODEBRAŁY TYTUŁ KGHM METRACO ZAGŁĘBIU LUBIN NA PARKIECIE RYWALEK.
EUROPEJSKIE PUCHARY
GDYNIANKI DZIĘKI ZDOBYCIU BRĄZOWEGO MEDALU W ZESZŁYM SEZONIE, MOGŁY PRZYSTĄPIĆ DO ROZGRYWEK EUROPEJSKICH. WYSTĄPIŁY W PUCHARZE EHF. PRZYGODA Z PUCHARAMI TRWAŁA BARDZO KRÓTKO, ALE KLUB Z GDYNI POKAZAŁ SIĘ Z BARDZO DOBREJ STRONY NA TLE BARDZO UTYTUŁOWANEGO RYWALA Z NIEMIEC - DRUŻYNY HC LEIPZIG. PORAŻKA U SIEBIE W PIERWSZYM MECZU RÓŻNICĄ TRZECH BRAMEK I WYGRANA W NIEMCZECH DWOMA GOLAMI.

Sezon 2010/2011

W MAJU 2011R. ZESPÓŁ VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA WYWALCZYŁ DRUGI KOLEJNY BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI. W DECYDUJĄCYM MECZU NASZE ZAWODNICZKI POKONAŁY KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA.
PUCHAR POLSKI KOBIET
KOLEJNYM SUKCESEM KLUBU JEST ZAJĘCIE - II MIEJSCA W ROZGRYWKACH FINAL4 PGNIG PUCHAR POLSKI KOBIET, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W PRUSZKOWIE. PO NIEZWYKLE EMOCJONUJĄCYM MECZU Z KGHM METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN, VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA ZDOBYŁ SREBRO.

Sezon 2009 - 2010

TO BARDZO DUŻE ZMIANY DLA KLUBU:
- ROZGRYWANIE MECZY NA NOWEJ HALI SPORTOWO - WIDOWISKOWEJ, CO POZWOLIŁO NA SZERSZĄ PROMOCJĘ DYSCYPLINY,
- DOŁĄCZENIE SPONSORA STRATEGICZNEGO - VISTAL GDYNIA S.A - ZESPÓŁ OTRZYMAŁ NAZWĘ VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA.
W MAJU 2010 ROKU ZAKOŃCZYLIŚMY ROZGRYWKI EKSTRAKLASY PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET ZDOBYWAJĄC BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI.
NASZYM KOLEJNYM SUKCESEM SEZONU 2009/2010 BYŁ UDZIAŁ W EUROPEJSKICH PUCHARACH WOMEN’S CHALLENGE CUP. UDAŁO NAM SIĘ ZAGRAĆ – PO RAZ PIERWSZY W HISTORII KLUBU – W 1 FINALE CHALLENGE CUP 2009/2010.

Sezon 2008/2009

SEZON 2008/2009 BYŁ DLA NASZEGO KLUBU BARDZO UDANY, ZAJĘLIŚMY CZWARTE MIEJSCE W EKSTRAKLASIE.

Sezon 2007/2008

WEJŚCIE DO EKSTRAKLASY

Lata 2001 - 2007

KLUB FUNKCJONOWAŁ POD NAZWĄ KLUB SPORTOWY "IZOHAN" GDYNIA, STARTUJĄC W ROZGRYWKACH II LIGI. W LUTYM 2003 NASTĄPIŁA ZMIANA NAZWY NA KLUB SPORTOWY ,, ŁĄCZPOL" GDYNIA, A W MAJU 2003 NASZE ZAWODNICZKI WYWALCZYŁY AWANS DO I LIGI, W KTÓREJ GRAŁY DWA SEZON. KOLEJNE SEZONY TO GRA W I LIDZE AŻ DO ROKU 2007, GDZIE NASZ ZESPÓŁ ZACZĄŁ GRĘ W EKSTRAKLASIE.

Lata 1990 - 2001

IZOHAN GDYNIA POWSTAŁ W 1990 ROKU PRZEZ PRZEDŁUŻENIE DZIAŁALNOŚCI AMATORSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO GDYNIA. GŁÓWNYMI INICJATORAMI JEGO REAKTYWACJI W 2001 ROKU BYLI: PREZES FIRMY IZOHAN, WIELOLETNI SPONSOR GDYŃSKICH PIŁKAREK RĘCZNYCH - WOJCIECH ZIEMBIŃSKI, WŁAŚCICIEL SPÓŁKI KON-STAL, WIELKI SYMPATYK PIŁKI RĘCZNEJ, BYŁY WICEPREZES KLUBU - ŚP. ZBIGNIEW ŻOŁNIEREWICZ I PREZES KLUBU - BEATA KŁUSEWICZ.