Monika Kobylińska: Gwarantuję walkę oraz duże emocje

Monika Kobylińska: Gwarantuję walkę oraz duże emocje

W środę czeka nas najważniejszy mecz w tym sezonie. Zmierzymy się z Metraco Zagęłbiem Lubin. Monika Kobylińska podkreśliła, że to niezwykle istotne spotkanie, podczas którego potrzebny jest doping kibiców.

W ostatniej kolejce Vistal Gdynia wygrał w Lublinie z MKS-em Selgros pokazując wysoką formę. – Zawsze znajdzie się element, który trzeba poprawić i poświęcić mu większą ilość czasu. Zwycięstwo z MKS-em Selgros daje nam dużo pewności siebie, co mam nadzieję zaowocuje w meczu z Metraco Zagłębiem – powiedziała Monika Kobylińska.

Czego można się spodziewać na boisku w konfrontacji z Metraco Zagłębiem? – Przede wszystkim walki, twardej gry, dużych emocji i pełnego zaangażowania. Jaki wynik będzie widniał na tablicy po 60 minutach gry, dowiemy się już niedługo – zauważyła rozgrywająca.

Dla Kobylińskiej jest to ostatnie spotkanie w lidze polskiej przed wyjazdem na zachód. – Dzisiaj mogę powiedzieć, że jest to najważniejszy mecz tego sezonu, ale nie można zapomnieć o tym, że nie byłoby go, gdyby nie wcześniejsze spotkania przynoszące punkty naszej drużynie – podkreśliła.

Zespół z Lubina jest bardziej doświadczony, ale Vistal pokazał już klasę w wielu spotkaniach. – Inny system gry w tym sezonie sprawił, że każdy mecz teoretycznie był o stawkę. Zebrałyśmy dzięki temu dużo doświadczenia, co musimy w środę wykorzystać – stwierdziła Monika Kobylińska.

Liczymy tego dnia na wysoką frekwencję. – Kibicom gwarantuję walkę oraz duże emocje. To będzie bardzo ciężki mecz, potrzebujemy Waszego wsparcia – zaapelowała najskuteczniejsza zawodniczka naszego klubu w tym sezonie.

Vistal Gdynia vs. Mteraco Zagłębie Lubin